Pirkumi ASV

 

 

Nākamie saliktie konteineri uz Rīgu: 14. jūnijā  Lūdzu sazinaties ar mums pirms kautko nosūtiet uz noliktavu: būs jauna adrese!


Gaisa krava: Sūtījumi katru nedēļu: lūdzam zvanīt (973) 744-6565.


Pilnie konteineri - pēc pasūtījuma!

                                                Pavasaŗa sūtījuma paciņu konteiners ir ceļā: Latvijā uz jūlija sākumu

                                                             Atbalsts Ukrainai un ukraiņu bēgļiem: 

                                Vajadzīgais preču saraksts un sūtīšanas cenas: skat. paciņu nodaļā, vai arī lūdzu zvaniet mums par topošiem sūtījumiem jūnijāun turpmāk vasarā!

 

 

 

Nākamais saliktais konteiners uz Rīgu: 14. jūnijā.  Pēc šī datuma lūdzu sazinaties ar mums pirms kautko nosūtiet uz noliktavu: būs jauna adrese.
Gaisa krava: Sūtījumi katru nedēļu: lūdzam zvanīt (973) 744-6565.

Pilnie konteineri - pēc pasūtījuma!

         Pavasaŗa sūtījuma paciņu savākšana: sākot ar aprīļa beigām 

Atbalsts Ukrainai un ukraiņu bēgļiem: 

              Vajadzīgais preču saraksts un sūtīšanas cenas: skat. paciņu nodaļā, vai arī lūdzu zvaniet mums par topošiem sūtījumiem jūnijā un turpmāk vasarā!

 

 

 

 

 

Latvian American Shipping Line (LASL), sniedz pārsūtīšanas pakalpojumus Interneta pirkumiem (amazon.com, ebay.com u.c.) uz Latviju no ASV. (Vai arī cita veida mazu paku sūtījumiem.)

Piedāvājam iespēju nosūtīt preces gan pa gaisu (ātrāk, bet dārgāk, bet ar vienkāršāku muitas procedūru Latvijā) vai pa jūru (izdevīgāk lielākiem sūtījumiem, bet lēnāk un nedaudz sarežģītāka muitas procedūra pie saņemšanas). Preces nonāk, attiecīgi, lidostas vai jūras kravas muitas noliktavās kur tad saņēmējs var kārtot atmuitošanu. (Mums arī ir iespēja Jūsu sūtījumu Latvijā atmuitot un arī piegādāt līdz durvīm, bet par to lūdzam atsevišķi sazināties)!


Visām kravām lūdzam iesniegt "invoice", kas uzrāda specifisko kravas satura aprakstu un vērtību. Ja pirkums ir no veikala, pielilkt veikala invoice.  Ja sūtījums ir no E-Bay, pielieciet lūdzu pirkuma apliecinājumu, ar samaksāto preces cenu. Šī pirkuma pavadzīme saņēmējam būs vajadzīga pie muitas formalitāšu kārtošanas Latvijā, kā arī mums pie sūtījuma eksporta dokumenta kārtošanas! (Arī LV muitā, iespējams vajadzēs maksājuma apstiprinājums par preci.)

Lai sūtītu ko esat iegādājušies interneta darījumā:
• pie pirkšanas, lūdzam izvēlēties sūtīšanu pa gaisu vai pa jūru un rakstiet attiecīgi adresi:

Ja sūtat pa gaisu:

Lūdzu sūtiet sūtījumu:

Jūsu vārds (piem. Jānis Bērziņš)
c/o Latvian American Shipping Line
19 North Mountain Avenue
Montclair, NJ 07042-1810 USA

Ja sūtiet pa jūru:

Lūdzu sūtiet sūtījumu:
Jūsu vārds (piem. Jānis Bērziņš)
c/o Latvian American Shipping Line
640 North Avenue
Plainfield, NJ 07060


Ir ļoti svarīgi Jūsu vārdu ierakstīt adresē! Kad esat pasūtījumu veikuši, lūdzam izpildiet veidlapu, pārsūtiet to un pasūtījuma apstiprinājumu (ar "tracking" nr., ja vien iespējams) pa e-pastu uz: info@lasl.com. Varam precei arī paņemt, bet parasti ir izdevīgāk, ja no pārdevēja (piem. Amazon, Walmart u.c.) pasūtiet piegādi līdz mūsu adresēm.

Cenas


Sūtot pa gaisu:

Pārsūtīšana - $3 / mārciņā ($6.61 / kg).
Sūtījuma dokumentācija un apdrošināšana līdz $1500 (pašrisks $250) - $30.
Rīgā pie saņemšanas - 20 EUR par dokumentiem.
Gaisa sūtījumi COVID laikā ir neregulāri, cenšamies ik pa 2 nedēļām, lūdzu sazinaties ar mums par grafiku. 


NB - par svara aprēķinu un preces tilpumu: kādreiz pakas ir tilpumā apjomīgas un, lidfirmas, lai sevi nosargātu, ir izveidojušas tilpuma svaru. Ļoti vieglām precēm varētu tikt piemērots tilpuma svars, kas kādreiz pārsniedz patieso svaru. Varat par to ar mums sazināties - lai varam cenu aprēķināt precīzi, lūdzam mums nosūtīt sūtījuma svaru un izmērus. Lūdzu uzrakstiet mērvienību (kg vai lbs. / cm vai collas (inches) kad mums sūtiet aprakstu. Sūtījumus līdz 40 mārciņām iesakām sūtīt pa gaisu.


Sūtot pa jūru:

Pārsūtīšana - $1.70 / mārciņā ($3.75 / kg), min. $50 / sūtījumu. (Svariem virs 82 mārciņām, vai tilpumiem > 1 m3 lūdzu ar mums sazinaties! : ) ).
Sūtījuma dokumentācija ieskaitīta, bet apdrošināšana būtu papildus.
Rīgā pie saņemšanas 57 EUR par dokumentiem un apkalpošanu līdz 1 kubikmetram.
Jūras sūtījuma grafiku cenšamies uzturēt ik pa 2 nedēļām (skat. grafiku) (COVID laikā, diemžēl, retāk) un nonāk Rīgā aptuveni 4-6 nedēļās pēc iziešanas.

Lūdzam par lielākiem sūtījumiem ar mums sazināties - piedāvājam izdevīgākas cenas tādos gadījumos! NB: gan pa gaisu tā arī pa jūru atmuitošana ir papildus.


Pateicamies par Jūsu interesi!


Pieteikuma veidlapas:

 Sutijumapieteiksanasveidlapa.doc [Word Document - 59 KB]

 ShipmentEinfoform.pdf [Adobe Acrobat PDF - 94.79 KB]

Veidlapas lūdzam izpildīt pilnībā! Preces (preču) vērtība un apraksts (sūtījuma invoiss) būs nepieciešamas, lai preci atmuitotu Latvijā (kā visiem pārvadājumiem no ASV, kas šķērso ES robežu). Ir arī iespēja, ka vajadzēs maksājuma pierādījumu (bankas pārskaitījuma orderi vai maksājuma kartes izdruku). Kādreiz ASV preces pārdevējs norāda, ka ASV iekšzemes sūtīšanas izmaksas segs saņēmējs (LASL). Ja to dara bez saskaņošanas, to neiesakām, jo tas bieži vien iznāk dārgāk.

Pateicamies par Jūsu interesi! Ar jautājumiem, lūdzu zvaniet Mārtiņam - 6722-1919 (parastās darba stundas 9-17.30 pēc LV laika) vai uz ASV biroju pa Latvijas telefonu 6722-5508 (parastās darba stundas 15.30-24.00 pēc Latvijas laika).